NEWS

Posts tagged with National-Geographic-Polska

 1. Wystawa fotografii “Żywioły/Woda” - kolektyw fotografów National Geographic Polska

  09 Sep 2019

  Mam spore zaległości w publikacji newsów, które w momencie publikacji newsem już nie są :) Niestety mój kalendarz został tak przeładowany, że ogarniam tylko bieżące zadania. Mam nadzieję, że to się zmieni a tymczasem chciałem wspomnieć o bardzo ważnej wystawie - “Żywioły/Woda”. Ważnej, ponieważ to pierwsza wystawa kolektywu fotografów National…


 2. Wyjątkowy festiwal fotografii - FOTOCAMP 2018

  04 Jun 2018

  Fotocamp 2018 Serdecznie zapraszam na wyjątkowy festiwal fotografii FotoCamp2018! Będzie to pierwsza edycja imprezy, utrzymywanej w luźnej konwencji plenerowej zabawy. Przez trzy dni i trzy noce zorganizujemy dla Was kilkadziesiąt warsztatów, spotkań i  prezentacji. Poprowadzą je wybitni specjaliści w swoich dziedzinach - w tym czołówka polskich fotografów: TOMASZ TOMASZEWSKI ADAM…


 3. W gronie jury NG i MSZ

  12 Nov 2017

  Kolejny raz mam przyjemność uczestniczyć jako członek jury w konkursie “Rozwój w obiektywie”, organizowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych i National Geographic Polska. Serdecznie gratulacje dla wszystkich autorów nadesłanych prac.


 4. Rohingjowie w National Geographic Polska

  02 May 2014

  W najnowszym wydaniu Magazynu National Geographic Polska (06/2014) opublikowana została historia Rohingjów z Bangladeszu, z tekstem Pawła Skawińskiego (PAP). To pierwsza publikacja o grupie etnicznej Rohingja w Polsce, w takiej skali. Dala Banu (44).


 5. Birma w Magazynie National Geographic

  06 Feb 2014

  Magazyn National Geographic Polska opublikował dwa moje zdjęcia z Birmy, jako uzupełnienie do artykułu “Birma. Odrodzenie złotego imperium” Zdjęcia zostały zrobione w 2009 roku podczas mojej podróży po tym kraju. (Issue 02/2014)


1
Using Format